Język:

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Szukaj:
Poniżej prezentujemy nasze projekty, są to głownie wycieczki wirtualne, które są obecnie najlepszą multimedialną prezentacją ciekawych miejsc, hoteli, pejzaży itp. W naszej ofercie również: animacje obiektów 3D, zdjęcia HDR, i wiele więcej...
  
   

 Targi Video Foto - Łódz 2011 Drukuj Email

Zapraszamy do obejrzenia panoramicznego reportażu z tegorocznych Targów Film Video Foto organizowanych corocznie przez Międzynarodowe Targi Łódzkie . Są to jedne z najwiekszych targów związanychz fotografią w Polsce . Na targach zaprezentowały swoją ofertę 162 firmy z kraju i zagranicy, w tym największe firmy obecne na polskim rynku: NIKON, SONY, K-CONSULT, CANON, EPSON, PANASONIC oraz wiele innych. W trzech halach można było obejrzeć między innymi sprzęt i akcesoria fotograficzne, ramki, albumy i oprawy do zdjęć, sprzęt oświetleniowy do studiów filmowych i fotograficznych, sprzęt video wraz z oprogramowaniem, akcesoria video, kioski do samodzielnej obróbki oraz zamawiania zdjęć, software, peryferia i sprzęt komputerowy dedykowany obróbce obrazu, telewizory 3D.

Wycieczka składa się z 14 zdjęć panoramicznych z których dwa zostały wykonane z 3 metrowego masztu . Panoramy wykonane zostały Nikonem D700 z obiektywem Tokina 10-17 oraz Nikonem D300 z obiektywem Nikkor 10.5 . Wirtualna wycieczka powstała przy użyciu programu Panotour Pro.
http://www.vr24.pl/wycieczki/VideoFoto-2011/
Zapraszamy

 

 
Gigapanorama Legionisci.com Drukuj Email

 

 Gigapanoramę Legionistów zarejestrowaliśmy 10 października 2010 roku, podczas "meczu, jakiego jeszcze nie było". Naprzeciwko siebie stanęły drużyny piłkarskie Legii Warszawa oraz ADO Den Haag. Cały dochód z tego charytatywnego wydarzenia został przekazany na rzecz jednego z nas - Wojtka "Legii" Wisińskiego.
Na fotografii o rozmiarach ponad 2 GigaPikseli (101810 x 20206 pikseli) znajduje się ponad 20 tysięcy osób . Nasze przedsięwzięcie jest pierwszym tego typu w Europie i jednym z pierwszych na świecie, a zaprezentowana Gigapanorama jest największą panoramą na świecie wykonaną podczas imprezy sportowej!
 

 Gigapanorama złożona została z 279 fotografii połączonych przy pomocy programu Autopano Giga 2.5 . Interfejs pozwala na zaznaczenie na panoramie swojej osoby lub znajomego oraz podlinkowanie tak wykonanego tagu pod swój profil na Facebooku
Można również przesłać mailem dowolny fragment panoramy , funkcja Wyślij e-kartkę .

Panorama oraz więcej informacji o niej dostępne są pod adresem: www.legionisci.com/gigapanorama

legionisci.jpg

  O Legioniści.com
Legionisci.com są niezależnym internetowym portalem informacyjnym poświęconym drużynom i sekcjom sportowym Legii Warszawa. W Internecie istnieje już 12 lat. To dzięki zapałowi masy życzliwych współpracowników oraz grupki kibiców tworzących redakcję można śledzić losy drużyn Legii Warszawa - gdziekolwiek i z kim by nie grali. Tak jak osiągnięcia niepowtarzalnych kibiców Legii Warszawa, tak samo działalność Legionisci.com jest inspiracją dla wielu sympatyków innych drużyn, z kraju i ze świata.
 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 18

Reklama

Aktualne promocje

Kontakt z namiVR24.pl - ELBIT

03-144 Warszawa
ul. Światowida 47B paw. 2
e-mail : vr@vr24.pl
tel. 0605-681-000
fax 022 670-33-00

Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

www.vr24.pl jest własnością
ELBIT Komputery i Notebooki

wszelkie prawa zastrzeżone