Język:

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Szukaj:
Poniżej prezentujemy nasze projekty, są to głownie wycieczki wirtualne, które są obecnie najlepszą multimedialną prezentacją ciekawych miejsc, hoteli, pejzaży itp. W naszej ofercie również: animacje obiektów 3D, zdjęcia HDR, i wiele więcej...
  
   

 Gigapanorama z ORCO Tower Drukuj Email

 Zapraszamy do obejrzenia gigapanoramy wykonanej amatorskim sprzętem. Zdjęcia do niej zostały zrobione aparatem kompaktowym FujiFilm FinePix HS20 zamontowanym na głowicy automatycznej GIGAPAN Epic 100.  Celem naszym, oczywiście oprócz pokazania bardzo ciekawego widoku na centrum Warszawy, było również udowodnienie iż tego typu fotografie można wykonywać również tańszym sprzętem, dostępnym praktycznie dla każdego.

Panorama oraz artykuł opisujący to przedsięwzięcie zobaczyć możnana portalu:
Optyczne
 http://www.optyczne.pl/index.php?art=226

 

 

 
FanTag z Red Bull x-Fighters 2011 w Poznaniu Drukuj Email

screen2_m.jpg

 Właśnie światło dzienne ujrzał nasz najnowszy projekt. Jest to FanTag / gigapanorama z tagowaniem na Facebooku / wykonany podczas zawodów Red Bull x-Fighters 2011 w Poznaniu . Panorama zostałą wykonana z połaczenia ze sobą około 300 zdjęć wykonanych w bardzo trudnych warunkach. Jej rozdzielczość to 138 910 x 69 455 pikseli.
Znaleźli się na niej wszyscy fani FMX znajdujący się na stadionie miejskim w Poznaniu .

http://www.redbull.pl
Zapraszamy

 
foto1_m.jpg foto4_m.jpg foto1_m.jpg
fot. Piotr Galas

 

 
Iron Maiden - Tagorama z koncertu Drukuj Email

 W sobotę 02-07-2011 roku uruchomiliśmy najnowszy projekt Tagoramy FanTag . Współpraca ze Szwedzką gazetą Göteborg Posten / www.gp.se / zaowocowała Tagoramą z koncertu Iron Maiden, który odbył się w dniu 01-07 na stadionie Ullevi w Göteborgu . Na panoramie, do której zdjęcia wykonali fotografowie Bengt Kjellin i Robin Aron Olsson, znalazło się ponad 50 tyś. osób uczestniczących w tym wydarzeniu .

http://ironmaidenfantag.eu
Zapraszamy

 

 
GigaPolitechnika - Tagorama z Politechniki Warszawskiej Drukuj Email

 Właśnie ukończyliśmy pracę nad kolejną Tagoramą, czyli panoramą z możliwością zaznaczania osób na Facebooku .
Została wykonana w Aulii Głównej Politechniki Warszawskiej podczas specjalnej sesji na którą zostało zaproszonych blisko 500 studentów .
240 zdjęć wykonanych przy pomocy aparatu Nikon D200 z obiektywem Samyang 85mm, które to zamontowane zostały na automatycznej głowicy panoramicznej Gigapan EPIC Pro . Wielkość panoramy to 1.3 Gigapixele, co pozwala na bardzo dokładne zbliczenie każdego z jej fragmentów.
 Znany już z Gigapanoramy Legionistów mechanizm zapewnia możliwość zaznaczenia markerem siebie lub swojego znajomego z Facebooka. Chmurki widocze na panoramie wskazują ilość zaznaczonych osób w danym sektorze.

http://politechnika.fantag.eu
Zapraszamy

PWGigapan.jpg

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 9

Reklama

Aktualne promocje

Kontakt z namiVR24.pl - ELBIT

03-144 Warszawa
ul. Światowida 47B paw. 2
e-mail : vr@vr24.pl
tel. 0605-681-000
fax 022 670-33-00

Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

www.vr24.pl jest własnością
ELBIT Komputery i Notebooki

wszelkie prawa zastrzeżone