Język:

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Szukaj:
Poniżej prezentujemy nasze projekty, są to głownie wycieczki wirtualne, które są obecnie najlepszą multimedialną prezentacją ciekawych miejsc, hoteli, pejzaży itp. W naszej ofercie również: animacje obiektów 3D, zdjęcia HDR, i wiele więcej...
  
   

 Targi Video Foto - Łódz 2011 Drukuj Email

Zapraszamy do obejrzenia panoramicznego reportażu z tegorocznych Targów Film Video Foto organizowanych corocznie przez Międzynarodowe Targi Łódzkie . Są to jedne z najwiekszych targów związanychz fotografią w Polsce . Na targach zaprezentowały swoją ofertę 162 firmy z kraju i zagranicy, w tym największe firmy obecne na polskim rynku: NIKON, SONY, K-CONSULT, CANON, EPSON, PANASONIC oraz wiele innych. W trzech halach można było obejrzeć między innymi sprzęt i akcesoria fotograficzne, ramki, albumy i oprawy do zdjęć, sprzęt oświetleniowy do studiów filmowych i fotograficznych, sprzęt video wraz z oprogramowaniem, akcesoria video, kioski do samodzielnej obróbki oraz zamawiania zdjęć, software, peryferia i sprzęt komputerowy dedykowany obróbce obrazu, telewizory 3D.

Wycieczka składa się z 14 zdjęć panoramicznych z których dwa zostały wykonane z 3 metrowego masztu . Panoramy wykonane zostały Nikonem D700 z obiektywem Tokina 10-17 oraz Nikonem D300 z obiektywem Nikkor 10.5 . Wirtualna wycieczka powstała przy użyciu programu Panotour Pro.
http://www.vr24.pl/wycieczki/VideoFoto-2011/
Zapraszamy

 

 
Gigapanorama Legionisci.com Drukuj Email

 

 Gigapanoramę Legionistów zarejestrowaliśmy 10 października 2010 roku, podczas "meczu, jakiego jeszcze nie było". Naprzeciwko siebie stanęły drużyny piłkarskie Legii Warszawa oraz ADO Den Haag. Cały dochód z tego charytatywnego wydarzenia został przekazany na rzecz jednego z nas - Wojtka "Legii" Wisińskiego.
Na fotografii o rozmiarach ponad 2 GigaPikseli (101810 x 20206 pikseli) znajduje się ponad 20 tysięcy osób . Nasze przedsięwzięcie jest pierwszym tego typu w Europie i jednym z pierwszych na świecie, a zaprezentowana Gigapanorama jest największą panoramą na świecie wykonaną podczas imprezy sportowej!
 

 Gigapanorama złożona została z 279 fotografii połączonych przy pomocy programu Autopano Giga 2.5 . Interfejs pozwala na zaznaczenie na panoramie swojej osoby lub znajomego oraz podlinkowanie tak wykonanego tagu pod swój profil na Facebooku
Można również przesłać mailem dowolny fragment panoramy , funkcja Wyślij e-kartkę .

Panorama oraz więcej informacji o niej dostępne są pod adresem: www.legionisci.com/gigapanorama

legionisci.jpg

  O Legioniści.com
Legionisci.com są niezależnym internetowym portalem informacyjnym poświęconym drużynom i sekcjom sportowym Legii Warszawa. W Internecie istnieje już 12 lat. To dzięki zapałowi masy życzliwych współpracowników oraz grupki kibiców tworzących redakcję można śledzić losy drużyn Legii Warszawa - gdziekolwiek i z kim by nie grali. Tak jak osiągnięcia niepowtarzalnych kibiców Legii Warszawa, tak samo działalność Legionisci.com jest inspiracją dla wielu sympatyków innych drużyn, z kraju i ze świata.
 

 

 
Apartamentowce Nowe Powiśle Drukuj Email

Zapraszamy na wirtualną wycieczkę prezentującą jeden z najciekawszych , tak pod względem architektury jak i lokalizacji , apartamentowców w Warszawie .
Naprawdę warto zobaczyć !

 http://www.nowepowisle.pl/galeria/wirtualny-spacer

 

ZAPRASZAMY 

 

 
Gigapanorama Warszawy Drukuj Email


Zapraszamy do obejrzenia największego zdjęcia w Polsce .

Rozdzielczość tego zdjęcia to 193 991 x 33 399 punktów , co daje wielkość około 6 Gigapixeli .
Jej wydruk przy 300 dpi mógłby mieć wymiary 16 metrów długości oraz 2.8 metra wysokości .

Gigapanorama Warszawy
 

maszt_mm.jpg 

 Panorama została wykonana z dachu Hotelu Intercontinental , jednego z najwyższych budynków w centrum Warszawy . Z powodu dziesięciometrowej ściany stojącej na dachu ustawienie aparatu powyżej najwyższego punktu okazało się bardzo trudnym zadaniem . Musieliśmy skorzystać z 15 metrowego masztu na którym zamontowaliśmy zestaw głowicy z aparatem i obiektywem .
 Aparat wraz z obiektywem 200 mm został zamontowany na sterowanej przy pomocy komputera głowicy Panogear . Kilkaset zdjęć zostało wykonaliśmy w czasie ponad dwóch godzin .
 Do ich łączenia wykorzystaliśmy najlepszy naszym zdaniem program tj. Autopano Giga 2 , którego producentem jest , tak samo jak głowicy ,  francuska firm Kolor . Za wyświetlenie panoramy w trybie multiresolution odpowiada KRPano .
 Łączenie trwało ponad 70 godzin . Obróbka tak przygotowanej panoramy zajeła nam ponad miesiąc.

Jako podkład muzyczny wykorzystaliśmy utwór zespołu GOYA pt. Jak . Na panoramie można włączyć mapę pokazującą aktualne pole widzenia . Ciekawą funkcją jest również możliwość wygenerowania skrótu do aktualnie oglądanego miejsca . Umożliwia to jego wklejenie np. do maila i przesłanie innej osobie .

Zdjęcia do tej Gigapanoramy zostały wykonane w dniu 29 czerwca 2010 roku .  

Zapraszamy do spojrzenia na Warszawę z innej perspektywy .

Prawie 200 metrów powyżej ulic i chodników którymi się na zwykle przemieszczamy . 

   Info1m.JPG  

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 9

Reklama

Aktualne promocje

Kontakt z namiVR24.pl - ELBIT

03-144 Warszawa
ul. Światowida 47B paw. 2
e-mail : vr@vr24.pl
tel. 0605-681-000
fax 022 670-33-00

Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

www.vr24.pl jest własnością
ELBIT Komputery i Notebooki

wszelkie prawa zastrzeżone