Język:

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Szukaj:
KRPano - Player Panoram Flash Drukuj Email

KRPano - jest bardzo sprytnym i wydajnym narzędziem do prezentacji zdjęć panoramicznych 3D w formie FLASHa  Jedyne co osoba oglądająca musi miec zainstalowane fo Adobe Flash Player, najbardziej popularny pugin występujący w wersji na wszystkie , najczęściej używane przeglądarki internetowe .

KRPano Flash Panorama Viewer oferuje wiele unikalnych możliwości jak np. efekt FishEyeoffers , obsługuje gigapikselowe panoramy / tzn. o rozdzielczościach kilkudziesięciu tysięcy pikseli / w bardzo ciekawy sposób . Tworzy po prostu panoramy w rozdzielczościach pośrednich , aby na starcie uniknąć wczytywania kilkudziesięciu megabajtów danych . Z wyższych rozdzielczości korzysta w momencie powiększania , zbliżania widuku , ale wczytuje tylko ten , konkretny fragment , który chcemy zobaczyć w uszczegółowiony sposób . Jest w pełni konfigurowalny .

Zobacz dokumentację KRPano w języku polskim
Opisy kilku pluginów do KRPano
Dokumentację KRPano Utils
lub pobierz wersję demo - Pobierz

Możliwości

 • Technologia Flash
  Wymaga tylko Adobe Flash Player (wersja 9.0.28 lub nowsza).
 • Wysoka szybkość i jakość obrazu
  Duża prędkość przetwarzania we wszystkich rozdzielczościach , od małych okied do trybu pełnoekranowego .
  Jakość prezentacj dobierana według możliwości
 • Obsługuje wiele formatów panoram
  Obsługuje wszystkie rodzaje panoram kubicznych
 • Ładuje pliki panoram fragmentami
  Duże panoramy mogą być podzielone na małe fragmenty , które pobierane są cykliczne . Umożliwia to oglądanie panoramy jeszcze przed całkowitym załadowanie , co wydatnie skaraca czas oczekiwania przez oglądającego .
 • Obsługuje Giga Pixelowe zdjęcia panoramiczne
  Oprócz fragmentarycznego pobierania plików KRPano umożliwia obsługę Gigapixelowych panoram tj. takich o bardzo dużych rozdzielczościach . System pozwala na stworzenia , na podstawie panoramy gigapixelowej , kilku panoram w rozdzielczościach pośrednich i wybiera którą z nich ma wyświetlić na podstawie wielkości zoomu , który w danym momencie oglądający wybrał . W takim wypadku pobierany jest ten fragment który aktualnie ma być wyświetlony , co nie powoduje koieczności pobrania pliku o wielości np. 30 - 40 Mb !! Nie trzeba szukać kompromisu pomiedzy jakością , a wielkością pliku panoramy .
 • Efekt Rybiego Oka / FishEye /
  Przy większym kącie widzenia / FOV ok.  130° / widok zaczyna wyglądac bardzo nienaturalnie . Z tym efektem jest zdecydowanie lepiej . 
 • Efekty Flary i Mroku
  Istnieje możliwość dodania i konfiguracji flar oraz mroku , półmroku celem uzyskania bardzo realistycznych wizualizacji.
 • Hotspoty / Wirtualne wycieczki / Skrypty
  Hotspoty są to miejsca lub fragmeny panoramy po kliknięciu w które  wykonywana jest jakaś akcja np. wyświetlenie sąsiedniej panoramy .
 • W pełni konfigurowalny
  Przeglądarka posiadabardzo dużo parametrów , które mogą być zdefiniowane przez twórcę panoramy .
  Nawigacja odbywa się za pomoca myszki lub / oraz klawiatury.
 • Rozszerzalny o zewnętrzne interfejscy / Skrypty JAVA
  Obsługuje zewnętrzne aplikacje Flash oraz Action Skrypt 3 oraz skrypty JAVA .
 • Jest łatwy w użyciu oraz integracji ze stroną www
  Nie wymaga wiedzy programistycznej . Może być używany lokalnie oraz na serwerze www . Wszystkie ustawienia znajdują się w pliku xml oraz moga być przekazywane poprzez parametry HTTP oraz Flash . 

Zalety Flasha

 • Bardzo duża popularność
  Do podglądu panoramy przez użytkownika wymagany jest plugin Adobe Flash Player , który jest bardzo popularny. Około 99 % użytkowników internetów ma go zainstalowanego (Zobacz porównanie) . Inne playery mogą wymagać zainstalowania dodatkowych pluginów , co najczęściej kończy się rezygnacją z podglądu przez użytkownika .
 • Wielosystemowość
  Player dostępny jest do większości systemów operacyjnych oraz przeglądarek internetowych / Windows, Linux, Mac /
 • łatwa i szybka instalacja
  Jeżeli użytkownik nie posiada zainstalowanego pluginu może to zrobić w proszty i szybki sposób .

Licencję KRPano oraz pluginów można zamówić tutaj >> .

 

 

www.vr24.pl jest własnością
ELBIT Komputery i Notebooki

wszelkie prawa zastrzeżone