Język:

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Szukaj:
Nowe oprogramowanie GigaPan Stitch Drukuj Email

Nowe oprogramowanie GigaPan Stitch

Łącz zdjęcia w jedną całość i wysyłaj je online z oprogramowaniem GigaPan – bezpłatnie dołączanym do głowic GigaPan EPIC. GigaPan Stitch w pełni współpracuje z GigaPan EPIC I jest przygotowany z myślą o współpracy ze stroną GigaPan.com.

Zdobądź swój program GigaPan Stitch

Kupiłeś już głowicę GigaPan EPIC, EPIC 100, albo EPIC Pro?
Podążaj zgodnie z poniższymi krokami, żeby zacząć pracę z oprogramowaniem GigaPan Stitch!

Krok 1
Zarejestruj się klikając poniżej. Po zakończeniu rejestracji swojej głowicy z serii GigaPan EPIC, otrzymasz automatyczną wiadomość email z kluczem licencji i linkiem do pobrania oprogramowania GigaPan Stitch.

Krok 2
Pobierz program GigaPan Stitch. Uruchom go, zostaniesz poproszony o wprowadzenie swojego klucza licencji.

Uwaga: Jeśli nie otrzymałeś wiadomości z kluczem licencji, prosimy o kontakt z nami.

Krok 3
Zacznij pracę! Dokładne instrukcje znajdziesz w instrukcji online dla twojej głowicy EPIC, EPIC 100 lub EPIC Pro.

GigaPan Stitch Wersja 1.0

Szybki i dokładny! Program GigaPan Stitch umożliwia szybkie i dokładne łączenie zdjęć w gigapikselowe panoramy. Dzięki automatycznemu wyrównywaniu, projekcji i przenikaniu zdjęć, GigaPan Stitch pomoże ci tworzyć panoramy o niezwykle wysokiej rozdzielczości i doskonałej jakości, w niespotykanie krótkim czasie. Teraz możesz łączyć, oglądać i wysyłać panoramy na stronę GigaPan.com używając jednego potężnego, ale prostego programu.

NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY

Szybkie Łączenie Nowy GigaPan Stitch pracuje od 3 do 7 razy szybciej od poprzednich wersji. Z łatwością łączy tysiące pojedynczych fotografii w jedną niesamowitą panoramę.

Łatwy w użyciu Automatyczne ustawianie, obliczenia i przenikanie w wysokiej rozdzielczości.

Podgląd obrazu Możesz obejrzeć podgląd finalnego obrazu w niskiej rozdzielczości, w czasie, kiedy będzie on łączony i już wtedy zacząć sprawdzać wynik swojej pracy.

Mniejsza ilość wymaganej pamięci Pozwala na łączenie większych panoram.

Szybsze wysyłanie z GigaPan Stitch Nawet 2 do 4 razy szybciej niż w poprzednich wersjach.

Połączone łączenie i wysyłanie Możesz rozpocząć wysyłanie obrazu zaraz po rozpoczęciu łączenia. Podobnie rzecz ma się z eksportem zdjęcia.
Dzięki temu łatwiej rozpocząć łączenie, ustawić i włączyć wysyłanie lub eksport i od razu zając się czym innym. Możesz łączyć, wysyłać, eksportować, przesuwać i powiększać w tym samym czasie!

Łatwe drukowanie Możesz drukować swoje panoramy używając popularnych formatów, takich jak JPEG, TIFF, oraz PNG.

CECHY

Przegląd i najważniejsze możliwości

 • Łączenie Program ustawia nakładające się na siebie zdjęcia w odpowiednie wiersze i kolumny, i łączy je ze sobą tworząc jednolitą panoramę, zapisywaną na twardym dysku.
 • Przeglądanie Wyświetla panoramę z twardego dysku, pozwalając na jej przesuwanie i powiększanie.
 • Wysyłanie Wysyła panoramę na stronę GigaPan.com.
 • Eksportowanie Zapisuje panoramę znajdującą sie na twardym dysku do jednego pliku w formatach TIFF, Photoshop RAW, lub KRO, który może być edytowany w programie Photoshop, lub innym programie do obróbki obrazów.

Poszczególne kroki łączenia

 • Ustawianie Na podstawie zawartych na nich pikseli, ustala jak poszczególne obrazy wejściowe zachodzą na siebie.
 • Projekcja Naciąga i obraca zdjęcia tak by pasowały jedno do drugiego.
 • Przenikanie Łączy krawędzie zdjęć ze sobą w możliwie niewidoczny sposób.

GigaPan Stitch wykona całą prace za ciebie! Jest w pełni automatyczny.
Program GigaPan Stitch jest łatwy w użyciu dzięki prostemu interfejsowi. Nie wymaga ustawiania poszczególnych punktów wspólnych ręcznie, ustawienie zdjęć dokonywane jest automatycznie. Program koryguje zniekształcenia (jeśli twój obiektyw powoduje zniekształcenie beczkowate lub poduszkowe). Obsługuje zdjęcia z praktycznie wszystkich aparatów, od 1 MP (mega pikselowych) aparatów w telefonach komórkowych, przez niedrogie aparat kompaktowe, aż po 50 MP lub większe profesjonalne aparaty DSLR.

GigaPan Stitch jest szybki!
W przypadku panoram złożonych z kilkuset obrazów wejściowych, łączenie może być tak szybkie jak samo fotografowanie (tylko kilka sekund na obraz). Panorama może być eksportowana w czasie łączenia. Program GigaPan Stitch pozwala na jednoczesne łączenie, przeglądanie, wysyłanie i eksportowanie, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Osiągane rezultaty wysokiej jakości.
GigaPan Stitch automatycznie dokonuje, ustawienia, projekcji i przenikania w taki sposób, że w większości przypadków łączenia między zdjęciami są całkiem niewidoczne. Utrzymuje także rozdzielczość i szczegółowość obrazów wejściowych.

Minimalne użycie pamięci.
Na większości komputerów, użycie pamięci przez program jest wystarczająco niewielkie, żeby inne aplikacje, takie jak przeglądarka internetowa, czy klient email mogły pracować w tym samym czasie i praktycznie nie zwalniały. W razie potrzeby, łączenie może być wstrzymane i później wznowione.

Łączy dużą ilość obrazów wejściowych.
Poradzi sobie z ilością od dwóch do kilku tysięcy. Obsługiwane formaty wejściowe to JPEG, TIFF i PNG. Łączone obrazy mogą obejmować niewielki kąt widzenia, lub pełne 360 stopni w poziomie i 180 stopni w pionie. Oprogramowanie działa na większości komputerów z systemami Windows XP, Windows Vista, Windows 7, oraz na opartych na technologii Intel komputerach Macintosh OS X (10.4.9 i późniejsze). Wymaga 1 GB pamięci operacyjnej (bardziej zalecane jest 2GB) i odpowiedniej ilości miejsca na dysku twardym do zapisu obrazów, plus 50% rezerwy. GigaPan Stitch działa szybciej na mocniejszych komputerach, wykorzystując zalety kilkurdzeniowych procesorów i większej pamięci operacyjnej.

Zwiększa rozdzielczość aparatu.
Jeśli masz aparat z matrycą 10 megapikseli, to na przykład robiąc kilkaset zdjęć i uruchamiając GigaPan Stitch, otrzymasz w rezultacie końcowym taki sam obraz jak 1 gigapikselowy aparat.

Aplikacja GigaPan Upload
Aplikacja GigaPan Upload jest częścią pakietu GigaPan Stitch. Program wysyła pojedynczy (potencjalnie ogromny) obraz na stronę GigaPan.com. Aplikacja Upload jest przydatna, gdy wcześniej połączony w GigaPan Stitch obraz, był edytowany np. w programie Photoshop. Pliki wejściowe mogą być w formatach TIFF, JPEG, Photoshop RAW (nie mylić z formatem RAW aparatu), KRO, BMP, PNG, lub RGB.

Co nowego w GigaPan Stitch wersja 1.0:

 • Zwiększona szybkość Łączenie jest od 3 do 7 razy szybsze. GigaPan Stitch potrafi wykorzystywać zalety procesorów wielordzeniowych, więc komputery z procesorami z 4 lub 8 rdzeniami pozwalają uzyskać nawet większe szybkości przetwarzania obrazów. Wysyłanie w nowej wersji jest zazwyczaj 2 do 4 razy szybsze.
 • Dokładny podgląd Mniej więcej w 1/3 łączenia, na ekranie pojawia sie podgląd panoramy.
  Na początku jest to niskiej rozdzielczości podgląd ostatecznego rezultatu, ale w miarę postępu pracy z łączeniem zdjęć, jest zamieniany w pełnowymiarowy obraz. Dzięki temu możesz zacząć inspekcję swojej panoramy bardzo szybko i wydajnie.
 • Mniejsze użycie pamięci, pozwala na łączenie większych panoram.
 • Natychmiastowe rozpoczęcie wysyłania po rozpoczęciu łączenia. Podobnie w przypadku eksportu. Dzięki tym zmianom, możesz włączyć łączenie razem z wysyłaniem lub eksportem I zająć się czymś innym.
 • Lepsze rezultaty z panoramami 360 stopni

 

Czy wiedziałeś?

Możesz ubiegać się o otrzymanie dwóch licencji
do GigaPan Stitch przy każdym zakupie
produktów EPIC!
Dodatkowe licencje możesz dokupić.
Masz głowicę z serii EPIC i potrzebujesz
więcej licencji do GigaPan Stitch?

 

Aktualne wymagania:

Windows XP, Windows Vista,
lub Windows 7, 1GB RAM
(zalecane 2GB)
Oparte na technologii Intel
komputery Macintosh OS X 10.4.9
lub nowszy, 1GB RAM
(zalecane 2GB)

 

Zaawansowane narzędzia dla profesjonalistów:

 • Panoramy sferyczne lub w projekcji Mercatora
 • Zestawy ustawień dla kolumn i wierszy
 • Renderowanie obrazów na pięćdziesiąt procent rozdzielczości lub na pełnej rozdizelczości.
 • Ustawienia proxy w wysyłaniu panoramy.

 

 

Reklama

Aktualne promocje

Kontakt z namiVR24.pl - ELBIT

03-144 Warszawa
ul. Światowida 47B paw. 2
e-mail : vr@vr24.pl
tel. 0605-681-000
fax 022 670-33-00

Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

www.vr24.pl jest własnością
ELBIT Komputery i Notebooki

wszelkie prawa zastrzeżone