Language:

Polish (Poland)English (United Kingdom)
Search:
Gigapan Systems Inc . - Zrobotyzowane głowice Print E-mail
There are no translations available.


Zobacz tą panoramę w nowym oknie

gigapan_logo.jpg

 Automatyczne głowice panoramiczne są urządzeniami zasilanymi bateryjnie i przeznaczonymi do wykonywania panoram oraz gigapanoram . Pozwalają na zaprogramowanie ilości zdjęć w pionie i poziomie lub innych parametrów z tym związanych i następnie wykonują zdjęcia bez dodatkowej ingerencji .

Rozwiązanie to dedykowane jest do panoram składających się z większej ilości zdjęć i nie jest najwygodniejsze przy przygotowywaniu panoram sferycznych . Sprawdza się natomiast idealnie przy Gigapanoramach oraz panoramach dookólnych oraz częściowych .

Oto, jak to działa.

Zwyczajnie zamontuj swój aparat na robocie, wtedy EPIC przeprowadzi cię przez poszczególne kroki do wykonania gigapikselowego obrazu. Następnie ustawiasz górny-lewy i dolny-prawy narożnik panoramy, a głowica EPIC obliczy, ile zdjęć trzeba wykonać, czy będą to setki czy tysiące, i automatycznie poustawia je we właściwej kolejności w wiersze i kolumny. Ramię robota przesuwając się, będzie robić niezwykle wyraziste zdjęcia w bardzo krótkim czasie.

Tutoriale.jpg

Oprogramowanie GigaPan Stitch jest dołączane do głowic Gigapan EPIC przy zakupie. Program praktycznie wyręcza cię w utworzeniu panoramy z wykonanych zdjęć.
Dowiedz się więcej…

Opis:
Zaprojektowaliśmy oprogramowanie GigaPan Stitch, tak by idealnie współpracowało z głowicami GigaPan EPIC. Po tym jak zrobisz zdjęcia, wgraj je do komputera i otwórz w programie GigaPan Stitch. Program przeprowadzi cię przez cały proces i pozwoli zobaczyć podgląd panoramy. Naciśnięcie Okay, rozpocznie proces łączenia zdjęć i tworzenia olśniewającej panoramy. Program GigaPan Stitch wykona cała pracę za ciebie, samodzielnie ustawiając zdjęcia i łącząc je ze sobą przez przenikanie. Na koniec będziesz mógł w łatwy sposób wysłać panoramę na swoje konto na stronie GIgaPan.com, gdzie można będzie ją oglądać i dzielić się nią z innymi.

 

Strona GigaPan.com i znakomita przeglądarka GigaPan Viewer. Dzięki nim możesz robić zbliżenia i dostrzegać najmniejsze detale. Nigdy wcześniej nie widziałeś strony, takiej jak ta.
Dowiedz się więcej…

Opis:
Możesz przechowywać, przeglądać i dzielić się swoimi panoramami. Wyślij swój giga pikselowy obraz na stronę GigaPan.com, gdzie potężna technologia przeglądarki GigaPan Viewer pozwoli ci na zbliżanie, oddalanie i dostrzeganie wszystkich szczegółów. Dowiedz się też jak możesz osadzić panoramę na swojej stronie internetowej. Narzędzie Snapshot jest zabawnym sposobem na dzielenie sie swoimi odkryciami. Rozmawiaj też o swoich doświadczeniach z GigaPan z użytkownikami z całego świata.

Jako autoryzowany dystrybutor posiadamy posiadamy w ofercie poniższe zrobotyzowane głowice panoramiczne firmy Gigapan:

Producent i model Krótka charakterystyka  
Gigapan EPIC  Głowica przystosowana jest do tworzenia gigapikselowych zdjęć przy pomocy większości aparatów kompaktowych . Programowanie głowicy odbywa się za pośrednictwem klawiatury oraz wyświetlacza ciekłokrystalicznego . Epic_m.jpgEpic_m.jpg
Zobacz  więcej >>
Gigapan EPIC 100  Głowica przystosowana jest do tworzenia gigapikselowych zdjęć przy pomocy większości aparatów kompaktowych oraz z niektórymi, mniejszymi lustrzankami. Programowanie głowicy odbywa się za pośrednictwem klawiatury oraz wyświetlacza ciekłokrystalicznego .  EPIC_100_m.jpgEPIC_100_m.jpg
Zobacz  więcej >>
Gigapan EPIC PRO   Głowica przystosowana jest do tworzenia gigapikselowych zdjęć przy pomocy większości lustrzanek cyfrowych z dowolnym obiektywem . Programowanie głowicy odbywa się za pośrednictwem klawiatury oraz wyświetlacza ciekłokrystalicznego .  EPIC_PRO_m.jpgEPIC_PRO_m.jpg
Zobacz  więcej >>

Głowice i akcesoria do nich dostępne sa w naszym Sklepie Panoramicznym >>

 

 

www.vr24.pl belongs to
ELBIT Computers

all rights reserved